Suderinamumo testas Darbo pasiūlymai Apie mus Komandos
APIE MUS

Susipažinkime

Mes kasdien dirbame tam, kad visos siuntos būtų pristatytos rūpestingai bei su džiaugsmu. Mes tikime, kad su kiekviena pristatyta siunta, priartiname pasaulį arčiau žmogaus.

Daugiau džiaugsmo
mūsų darbuotojams

100% nuolaida siuntiniams

Net 10 nuolaidos kodų per pusmetį, kad galėtumėte dalintis džiaugsmu su savo draugais ir šeimos nariais.

Proginės išmokos

Gimus vaikui, įsivaikinus, vestuvių ar kitomis svarbiomis gyvenimo progomis.

Priedai prie atlyginimo

Jei žinote, ką galėtų dominti karjera OMNIVA ar kas norėtų papildyti mūsų komandą, rekomenduokite ir už savo rekomendaciją gaukite piniginį priedą prie atlyginimo!

Sveikatos draudimas

Papildomas sveikatos draudimo paketas įsigalioja pasibaigus bandomajam laikotarpiui. Jį sudaro ambulatorinis ir stacionarinis gydymas bei diagnostika, kritinių ligų gydymas ir kitos medicininės paslaugos.

Sporto klubo nuolaidos

OMNIVA sporto klubo nariai naudojasi Stebby platforma ir gauna 22 Eurų kompensaciją sporto išlaidoms kiekvieną mėnesį.

Renginiai bei iniciatyvos

Nuo didžiausios OMNIVA metų šventės "OmniFest", iki mokslo ir žinių, sporto bei psichologinės sveikatos mėnesio iniciatyvų.

Nuolaida degalams

„Neste“ kortelės naudotojams suteikiama 0.05 Eur/l nuolaida, nuo atitinkamoje „Neste“ degalinėje galiojančių mažmeninių kainų.

Mus rasite

 • Vilnius
  Vilniuje darbą siūlome ne tik siuntų rūšiuotojams ar kurjeriams, bet ir biuro darbuotojams. Kasdien džiaugsmą Vilniuje kuria ir pristato daugiau negu 100-as mūsų kolegų!
 • Kaunas
  Kaunas - ypatingas miestas! Čia turime terminalą su įrengta rūšiavimo linija, kuri kasdien apdoroja visą OMNIVA siuntų srautą. Šiame mieste dirba ne tik kurjeriai bei siuntų rūšiuotojai, bet ir biuro darbuotojai kartu su klientus aptarnaujančia komanda.
 • Klaipėda
  Klaipėdoje kurjerių komanda aptarnauja visą regioną: nuo Pagėgių iki Skuodo! Atstumas tarp šių miestų - net 154 km. O vienas iš mūsų kolegų užtikrina, kad siuntos pasiektų ir nuostabiąją Nidą! Klaipėdoje taip pat įsikūrusi ir regiono siuntų rūšiavimo bei skirstymo komanda.
 • Panevėžys
  Kolegos mūsų Panevėžio padalinyje džiaugiasi itin vaizdingais siuntų pristatymo maršrutais - juk jie pristato džiaugsmą Zarasų, Utenos ir Anykščių gyventojams!
 • Šiauliai
  Jei jūsų siunta keliauja į Joniškį, Akmenę ar Tytuvėnus - jos pristatymu pasirūpins Saulės miesto komanda!

Nes OMNIVA yra...

OMNIVA.
Pristatome džiaugsmą!

Darbo pasiūlymai
Omniva kontaktai
Paštomatai dirba 24/7
Klientus aptarnaujame:
I-V - 8.00-18.00
VI - 9:00-15:00
VII - nedirbame
Susisiekite su mumis
© 2024 Omniva, Visos teisės saugomos